#1 17-12-2022 22:26

AdrienneFi
Inscription : 20-01-2022
Messages : 158
Site Web

Just wanted to say Hello.

șampon colorant pentru bărbați Sereni Capelli


Cum sa ajungi o versiune mai buna ca la 20 de ani, la 50?!



Imi doresc sa impartasesc o intamplare, care surprinzator, mi-a schimbat toate aspectele vietii. Scopul acestui articol este pentru a reda speranta si incredere celor ce trec sau vor trece prin lucruri similare.


In urma cu un an, eram o persoana simpla, cu o viata normala, cu un job bun. Nu am simtit nici o problema sau greutati privind comunicarea sau stilul meu de viata.
Simteam cum toate persoanele, cunoscute sau necunoscute cu care ma intalneam si discutam, nu mai imi acordau aceeasi incredere si nu ma tratau cu la fel de mult extaz, deoarece eram “in varsta”.
Incepusem si eu sa nu mai imi acord atata incredere, chiar daca aveam aceleasi cunostiinte, abilitatii si principii ca de obicei, parca le pierdusem peste noapte. Societatea te face sa crezi ca atunci cand apar primele semne ale inaintarii in varsta, esti o persoana cu o anumita “dezabilitate” si tot ce stiai pana ieri, acum nu mai are aceeasi valoare.
Totul pana am facut schimbarea care mi-a facut chiar si familia sa scape exclamatii pozitive cand m-au vazut din nou. Incepusem din nou sa ma simt pe “val”, iar schimbarea a fost observata de toti cei din jur. Trebuie sa recunosc ca aceasta decizie, a fost printre cele mai imprimante asupra cursului vietii mele.

Pentru ca am decis sa incerc, am stat si m-am documentat mai intai, pentru a ma asigura ca fac exact ceea ce trebuie si ca nu fac mai mult rau decat bine.
Voi trece repede peste acest aspect pentru ca nu vreau sa fac antireclama sau sa blamez pe cineva, insa este bine sa stiti ca “leacurile babesti” nu sunt bune pentru sanatatea voastra si nici eficiente.
Sunt pe piata mai multe produse, insa unele au plumb in ele (nu stiu cum se vand la noi, ca sunt interzise in UE), altele au iod, altele au pur si simplu pigmenti de vopsea in ele si se duce la spalat.
M-am oprit la niste produse de la Sereni Capelli si nu as scrie aici despre ei, daca nu mi-ar fi schimbat viata. Datorita lor mi-am recapatat fericirea si succesul in viata.
Sunt mai multe firme care vand acest brand, insa eu cumpar direct de la importator de pe www.serenicapelli.ro . Dar cum nu ma plateste nicio firma sa o “promovez”, puteti cumpara de oriunde, chiar si din afara tarii. Este alegerea voastra, important este sa nu va faceti impresia gresita ca primesc bani de la cineva sa le fac vanzari.


Nu o sa mint, m-am informat foarte mult inainte sa ma convinga sa le incerc. M-am convins insa din toate recenziile pozitive, si informatiile despre acest brand. Mai ales stiind ca este atat de cunoscut.


Imediat cum au ajuns am inceput sa le folosesc, sincer, stiam din toate informatiile ca nu are ce sa fie rau, insa nu am vrut sa imi pun toata speranta in asta, dar ce a urmat m-a lasat intr-o stare de soc si “refuz”.
In numai 2 saptamani, nu am observat cresterea niciunui fir de par alb sau grizonat, parul meu era mai des ca niciodata si cu un luciu uimitor.
Nu am mai avut nicio problema de niciun fel cu parul, am cel mai perfect par:)
Fara urme de matreata, dermatita sau caderea a sute de fire de par pe luna. Iar toate aceste beneficii venind doar ca si un plus pentru folosirea zilnica a produselor de la Sereni Capelli.


Dupa aceste saptamani, mi-am recapatat spiritul, am putut din nou sa am aceeasi energie, sa comunic cu persoanele fara sa se uite confuz la mine, chiar am simtit ca mi-am recapatat increderea dublu decat inainte.
Nu credeam ca o problema atat de mica, poate face o diferenta atat de mare. Aceasta schimbare m-a ajutat sa ma imbunatatesc pe toate planurile, in cele mai bune moduri.

Am decis sa scriu acest articol, pentru a oferi sprijinul si siguranta ca oricine isi poate recapata increderea si fericirea. Este bine sa realizati chiar si problemele mici, deoarece schimbarea lor va poate aduce un plus mult mai mare. Nu va lasati coplesiti si nu imbratisati aceste probleme, doar pentru ca este un fenomen “natural”, le puteti schimba! Nu trebuie sa va simtiti nefericiti si inconfortabili in propria piele, doar pentru ca nu credeti ca exista o rezolvare si societatea va induce ca sunt lucruri normale.
Faceti tot ce puteti pentru a va privi in oglinda si sa iubiti ceea ce vedeti.

Feel free to surf to my homepage sampon elseve portocaliu

Hors ligne

Réponse rapide

Veuillez composer votre message et l'envoyer
Si vous êtes un être humain ne changez pas le contenu de ces deux champs.

Pied de page des forums