#1 17-12-2022 03:02

AdrienneFi
Inscription : 20-01-2022
Messages : 158
Site Web

Im glad I finally registered

remedii pentru caderea excesiva a parului Sereni Capelli


Dupa 14 ani pe acelasi post, am primit o promovare dintr-un motiv banal.



Voi scrie experienta personala legata de un pas important din viata mea. Ceva m-a indemnat sa vin aici si sa scriu, cu speranta ca voi ajuta macar cateva persoane sa isi recapete viata inapoi.


Totul a inceput cand am implinit varsta de 30 de ani, insa ceva bizar s-a intamplat, ce mi-a schimbat cursul vietii. Lumea a inceput sa aiba o atitudine de parca ceva e stricat la mine, simteam cum toata lumea se uita nedumerita la mine.
Incepusem sa ma simt ca un fenomen nemaintalnit si nu ma mai simteam confortabil sa vorbesc cu nimeni sau sa ies, asa cum faceam in general.
Tot cursul vietii mele incepuse sa se schimbe, am cazut intr-o stare din care nu credeam ca o sa mai ies. Aceasta mi-a schimbat si situatia din familie, facandu-ma sa devin o persoana mult mai rece si mai rigida, deoarece nu mai aveam o atitudine poztivia fata de mine.

Totul pana intr-o zi cand am facut schimbaarea ce mi-a dat o noua sansa la viata, sa recapat tot ceea ce am pierdut.
Niciodata nu am facut o alegere mai buna decat acum, singurul aspect negativ este ca nu am facut-o mai devreme.
Acum totul era din nou ca inainte, dandu-mi un extaz special fata de modul in care vedeam lumea.


Atunci am hotarat sa schimb acest “blestem” cu care societatea mi-a spus sa ma impac. Dar de ce sa ma impac cu ceva ce nu ma face sa ma simt bine, doar mult mai rau?!
Mi-am inceput cautarile prin diferite bloguri despre “leacuri babesti” si alte minunatii. Nimic nu mi-a acordat incredere si atractie.
Atunci am dat peste produsele de la www.serenicapelli.ro Sereni Capelli, care mi-au oferit tot ce nu gaseam si tot ce lipsea. Am citit despre acest brand, si am realizat ca este un brand foarte mare, ce pune la dispozitie toate informatiile necesare pentru a iti oferi confort si tot ce ai nevoie pentru a face cea mai buna schimbare din viata ta.
Nu as mai scrie daca nu mi-ar fi schimbat viata. Pot spune fara indoiala ca folosirea acestor produse a fost cea mai buna alegere pe care am facut-o. Eu am ales sa cumpar direct de la producator, de pe www.serenicapelli.ro, insa puteti cumpara de oriunde, fiind multe firme care vand aceste produse, chiar si din afara tarii.
Brandul isi are originea din Italia, insa este peste tot in jurul globului.


Am dedicat ore in sir in informarea despre acest brand, iar din toate informatiile si sutele de recenzii pozitive, am inteles faptul ca acesta este produsul perfect pentru mine. Nu contine absolut nimic ce mi-ar putea face mai mult rau decat bine, este un brand italienesc, iar eu am ales sa il cumpar direct de la producator de pe www.serenicapelli.ro, insa fiindca, cum am spus, nu primesc niciun beneficiu “promovand”, puteti cumpara si de la celelalte firme care vand aceste produse, chiar si in afara lumii.
Fiind un brand atat de mare, este recunoscut global si vandut peste totul in jurul lumii.


Ajungand la partea mult asteptata, “Cum a mers?”
Nu pot sa spun decat ca mi-au ajuns produsele si am inceput imediat sa le folosesc, iar dupa numai 2 saptamani, parul meu nu a mai primit nici macar un fir de par alb vopsit alb sau grizonat, parca cresteau deja crescute si de 10 ori mai bune decat inainte.
Am un par extras din filme si reclame si toti actorii combinati, am un par perfect:)

Pe langa ca produsele mi-au salvat parul de la batranete, mi-au adus si multe alte beneficii gratis, nu am mai avut probleme niciodata cu matreata, iar de dermatita nici nu mai zic.


Dupa ce am hotarat sa fac aceasta schimbare si dupa cateva saptamani de utilizare a produsului, viata mea s-a schimbat drastic si a devenit la fel de interesanta ca la 20 ani. Insfarsit am acelasi spirit si bucurie de viata, fara sa simt o presiune din privinta aspectului. Ma simt si primesc mai multa atentie si apreciere decat acum 2 luni. Chiar daca mi-as fi dorit sa descopar aceste produse de cand am intampinat aceasta problema pentru prima data, ma bucur ca am facut-o macar acum si ca mi-am schimbat viata in bine. Am decis sa impartasesc aceasta traire pentru toti care intampina obstacole din cauza varstei sau simt ca si-au pierdut persoana. Nu va fie frica sa faceti o schimbare. In cazul meu parul mi-a redat farmecul de acum 20 de ani:)

Hors ligne

Réponse rapide

Veuillez composer votre message et l'envoyer
Si vous êtes un être humain ne changez pas le contenu de ces deux champs.

Pied de page des forums