#1 15-12-2022 20:22

AdrienneFi
Inscription : 20-01-2022
Messages : 158
Site Web

Just wanted to say Hello.

seboradin anticadere Sereni Capelli


Cum sa redevii sexy si atragator/atragatoare?



Am sa va scriu mai jos o intamplare din viata mea, imi doresc sa exprim schimbarea ce mi-a recapatat viata. per ca ceea ce voi scrie mai jos sa fie un mare ajutor pentru toti cei care se simt intr-o situatie in sampon care coloreaza parul si-au pierdut spiritul si persoana proprie. Imi doresc sa ofer sfaturile pe care mi le-as fi dorit si eu sa le aud mai devreme.

In urma cu 10 luni de cand am implinit varsta de 43 de ani, am observat ca mi-am pierdut magnetul fata de oameni. Daca inainte eram intotdeauna in centrul atentiei si eram persoana favorita oriunde mergem si prima optiune la care cei cu o problema apelau, acum nu mai era asa. Simteam ca persoanele de sex opus nici macar nu se mai gandesc la mine ca o persoana tragatoare, imi pierdusem tot farmecul si nu intelegeam de ce.
Niciodata nu m-am gandit la faptul ca inaintand in varsta, voi pierde aceste abilitati si eu voi fi persoana care sta si se uita la cei din jur cum se distreaza si se giugiulesc intre ei.
Nu mai simteam numai extaz asupra vietii, totul devenise monoton si deja nici eu nu mai iubeam ceea ce vedeam in oglinda.

Ma aflam intr-o gaura neagra, pana cand am facut schimbarea de care aveam nevoie. Mi-am recapatat aspectul tanar si atragator inapoi. Ba chiar am inceput sa fiu un magnet pentru sexul opus mai mult decat inainte. Primeam atentie si complimente din toate partile, despre cat de sexy este noua mea persoana. Acum eram un suflet matur si experimentat, intr-un corp tanar si ispititor. Parca lumea din jur incepuse sa graviteze in jurul meu cu inimioare in ochi:) Am inceput sa imi traiesc viata din nou, mai intens ca niciodata.


Asa ca am decis sa incep sa ma documentez pentru a gasi cea mai buna solutie. Pe langa toti din jur care imi spuneau ca nu se poate si sa il las asa, am gasit si infinitele de leacuri babesti, si injectii sau clasicul vopsit, al carui angajament nu aveam de gand sa il iau. Nu pot sa merg saptamanal sa ma vopsesc, este pierdere de timp, bani si energie.
Am cautat solutii permanente, si asa am dat de niste produse de la Sereni Capelli www.serenicapelli.ro . M-au surprins placut cand am observat cate informatii ofera, puteam sa ma informez despre absolut orice, si desigur, ca sa fac clar, nu as mai scrie in continuare despre aceste produse daca nu m-ar fi salvat.

Sunt foarte multe firme care vand acest brand, insa eu am ales calea de a cumpara direct de la producator de pe ww.serenicapelli.ro, insa cum nicio firma nu ma plateste sa fac promovare in vreun fel, puteti cumpara de oriunde, chiar si din afara tarii. Brandul este Italian, insa se vinde peste tot in jurul globului.


Citind numeroasele informatii puse la dispozitie si sutele de recenzii pozitive, mi-am zis ca nu am cum sa nu incerc si eu. (Buna alegere)
Am comandat direct de la producator, de pe www.serenicapelli.ro, insa cum nu ma plateste nimeni sa promovez, puteti lua de oriunde, fiind multe firme care vand aceste produse, chiar si din afara tarii.


Revenind la partea pe care probabil cu totii o asteptati. Am primit produsele de la Sereni Capelli si am citit ca dupa minim 2 saptamani voi incepe sa observ rezultate, asa ca am inceput sa le folosesc.
In numai cateva saptamani, am observat ca firele albe parca ieseau direct vopsite, nu am mai observat aparitia nicunui fir alb.
S-a simtit fix ca si o magie, nu credeam ca se pot obtine rezultate atat de drastice. Ceea ce a fost cu adevarat uimitor, a fost faptul ca nu numai ca am obtinut din nou o culoare vibranta ca in tinerete, insa parul meu s-a imbunatatit din toate punctele de vedere. Nu a mai trebuit sa imi fac griji nici macar o data pentru matreata. Folosind produsele zilnic, am observat de asemenea si ca parul meu s-a indesit vizibil, nu mai imi cadea parul si a primit un luciu demn de filme.

Toate aceste beneficii au fost doar un “bonus” pe langa problema principala la care cautam rezolvare. Nu am realizat decat dupa toate imbunatatiriile cate lucuri sunt importante pentru a avea un par cu adevarat frumos.


Dupa ce am hotarat sa fac aceasta schimbare si dupa cateva saptamani de utilizare a produsului, viata mea s-a schimbat drastic si a devenit la fel de interesanta ca la 20 ani. Insfarsit am acelasi spirit si bucurie de viata, fara sa simt o presiune din privinta aspectului. Ma simt si primesc mai multa atentie si apreciere decat acum 2 luni. Chiar daca mi-as fi dorit sa descopar aceste produse de cand am intampinat aceasta problema pentru prima data, ma bucur ca am facut-o macar acum si ca mi-am schimbat viata in bine. Am decis sa impartasesc aceasta traire pentru toti care intampina obstacole din cauza varstei sau simt ca si-au pierdut persoana. Nu va fie frica sa faceti o schimbare. In cazul meu parul mi-a redat farmecul de acum 20 de ani:)

Hors ligne

Réponse rapide

Veuillez composer votre message et l'envoyer
Si vous êtes un être humain ne changez pas le contenu de ces deux champs.

Pied de page des forums