#1 14-12-2022 10:28

AdrienneFi
Site Web

Im glad I finally registered

anaphase sampon pareri Sereni Capelli

Cum sa redevii sexy si atragator/atragatoare?

Voi scrie mai jos momentul care mie mi-a schimbat viata, deoarece am realizat ca indiferent de varsta, viata ti se poate schimba constant. Sper sa puteti sa va relatati la mine si va redau si voua increderea pe care o meritati.

In urma cu 10 luni de cand am implinit varsta de 43 de ani, am observat ca mi-am pierdut magnetul fata de oameni. Daca inainte eram intotdeauna in centrul atentiei si eram persoana favorita oriunde mergem si prima optiune la care cei cu o problema apelau, acum nu mai era asa. Simteam ca persoanele de sex opus nici macar nu se mai gandesc la mine ca o persoana tragatoare, imi pierdusem tot farmecul si nu intelegeam de ce.
Niciodata nu m-am gandit la faptul ca inaintand in varsta, voi pierde aceste abilitati si eu voi fi persoana care sta si se uita la cei din jur cum se distreaza si se giugiulesc intre ei.
Nu mai simteam numai extaz asupra vietii, totul devenise monoton si deja nici eu nu mai iubeam ceea ce vedeam in oglinda.

Ma aflam intr-o gaura neagra, pana cand am facut schimbarea de care aveam nevoie. Mi-am recapatat aspectul tanar si atragator inapoi. Ba chiar am inceput sa fiu un magnet pentru sexul opus mai mult decat inainte. Primeam atentie si complimente din toate partile, despre cat de sexy este noua mea persoana. Acum eram un suflet matur si experimentat, intr-un corp tanar si ispititor. Parca lumea din jur incepuse sa graviteze in jurul meu cu inimioare in ochi:) Am inceput sa imi traiesc viata din nou, mai intens ca niciodata.

Ei bine, am atins acest nivel culminant, prin constientizarea nevoii unei schimbari din viata mea. M-am hotarat sa imi recapat parul atragator si tanar inapoi. Am inceput sa ma documentez despre cele mai bune optiuni catre cum imi pot schimba parul din alb inapoi la culoarea naturala. Stiam ca odata cu inaintarea in varsta, culoarea parului dispare, lasandu-ne cu un par incolor si lipsit de viata.
Insa, in cautarile mele, lasand la o parte “solutiile” naturale, si restul leacurilor bizare, am descoperit ca intr-adevar, imi pot recapata parul natural inapoi.

Atentia mea a cazut pe niste produse de la Sereni Capelii www.serenicapelli.ro , de care am tot auzit de-a lungul timpului, la TV si in jur, iar fiind un brand atat de mare am decis sa incerc. Aceasta alegere a fost cea mai buna miscare din viata mea, altfel nu as mai fi vorbit despre acest brand.

Citind belsugul de informatii care este pus la dispozitie, am realizat ca suna drept produsele perfecte pentru ceea ce aveam nevoie. M-am asigurat ca ingredientele nu imi vor face mai mult rau decat bine, am citit zeci de recenzii pozitive, asa ca m-am convins sa le cumpar.
Personal, am ales sa cumpar direct de la producator de pe www.serenicapelli.ro, si desigur nu as scrie in continuare, daca nu mi-ar fi schimbat viata, deoarece nu ma plateste nimeni sa “promovez”. Desigur, puteti cumpara de la orice alta firma, deoarece acest brand este vandut de multe alte firme, chiar si din afara tarii. La baza, brandul Sereni Capelli este provenit din Italia si fiind un brand atat de mare si oferind toate detaliile necesare, am ales sa incerc.

Asa dar, am cumparat produsele de la Sereni Capelli si am inceput sa le folosesc. Chiar le-am folosit cu destul de mult entuziasm, avand foarte multa speranta in suflet, insa ce a urmat sa vad a “batut” orice asteptare.

Dupa numai 2 saptamani nu am mai observat, nici pana in ziua de azi, aparitia unui fir de par alb sau grizonat.
Parul meu era ca nou, de parca m-am dus undeva si l-am cumparat. Acum avea culoarea revitalizanta inapoi cu un luciu perfect.
Iar pe langa solutia problemei mele principale, am observat si disparitia completa a matretii. Nu mai aveam niciun stres in legatura cu nimic, aveam parul ideal.

Dupa toate aceste saptamani de utilizare a produselor, ma simt din nou de parca mi-am recapatat tineretea. Persoana mea pe care o stiam acum 10 ani, s-a reintors, dar cel mai important, am inceput din nou sa apreciez ceea ce vad in oglinda.
De asemenea, telul meu prin acest articol a fost acelasi, de a lega o relatie intre relatarea mea si cititor. Mi-am dorit sa fiu un sprijin suvite pentru par grizonat cei care se simt singuri in aceasta situatie, pentru ca si eu m am simtit la fel. Nimeni nu merita sa se simta asa si nu trebuie sa ne complacem in situatii inconfortabile:)

Réponse rapide

Veuillez composer votre message et l'envoyer
Si vous êtes un être humain ne changez pas le contenu de ces deux champs.

Pied de page des forums