#1 13-12-2022 05:22

AdrienneFi
Inscription : 20-01-2022
Messages : 158
Site Web

I am the new one

remedii pentru par Sereni Capelli


De ce este important sa iubesti ceea ce vezi in oglinda.



Voi scrie acest articol pentru a ii ajuta pe toti cititorii, deoarece eu personal mi-as fi dorit sa aud aceste lucruri si sfaturi cand m-am aflat in aceasta situatie. Asa ca imi doresc sa ofer cititorilor toate cunostiintele pe care eu le-am acumulat in acest proces.


In urma cu un an, eram o persoana simpla, cu o viata normala, cu un job bun. Nu am simtit nici o problema sau greutati privind comunicarea sau stilul meu de viata, pana cand am primit vestea ca mi-am pierdut jobul. A fost o veste destul de tulburatoare, insa aveam multe cunostiinte si experienta, asa ca ma bazam pe faptul ca imi voi gasi alt job destul de usor.
Insa, tot spiritul mi s-a stins cand am observat ca, indiferent de abilitatiile mele, multe companii m-au respins din cauza varstei. Niciodata nu m-am gandit la acest aspect, ma simteam bine cum eram si eram la fel ca acum 10 ani, aveam aceeasi energie si aceleasi abilitati. Constientizand acest lucru, mi-a fost foarte greu sa il accept.
Am incercat timp de 3 luni sa ma angajez din nou, insa toata lumea cauta “spirit tanar”. Simteam ca nu mai am nicio scapare, de parca viata mea deja s-a terminat “Cum adica sa fiu prea in varsta sa practic domeniul la care ma pricep cel mai bine?”.

Toate aceste ganduri pana cand am facut schimbarea ce mi-a recapatat viata. Pana cand am reusit sa ma angajez si sa primesc aceeasi apreciere ca si spiritele tinere.
Ei bine, m-am hotarat sa fac o schimbare pentru a recapata tineretea. Dupa mult timp de gandire, am realizat ca primul semn al inaintarii in varsta, este parul. Parul meu era alb, rar si nu mai avea stralucirea din tinerete.
Initial nu am crezut aincer ca parul are un impact atat de mare in viata de zi cu zi, dar am invatat ca parul este printre primele lucruri pe care cineva le observa la tine. Chiar daca eu nu aveam parul alb, ci doar grizonat, nu simteam ca ma reprezinta. Parul este oglinda omului, asa ca trebuia sa o fac sa rezoneze cu cine eram eu cu adevarat.


M-am determinat sa gasesc o rezolvare la aceasta problema, sa ma conving daca asta este cu adevarat obstacolul.
Am inceput sa ma interesez pentru diferite solutii la recapatarea parului meu tanar. Nu imi doresc sa intru in detaliu si sa judec anumite produse sau solutii, insa nimic din ce am gasit nu consider ca mi-ar aduce vreun beneficiu, poate doar sa fie nefavorabil sau daunator.
In cautarile mele, atentia mi s-a oprit asupra unor produse de la Sereni Capelli www.serenicapelli.ro pe care le-am mai vazut anterior la TV sau pe diferite site-uri. Si nu as scrie in continuare despre ei, daca nu mi-ar fi schimbat perceptia asupra remediilor parului alb si nu mi-ar fi imbunatatit viata.


Desigur, informandu-ma atat de mult, m-am convins sa le incerc. Fiind un brand atat de mare, de care am auzit si la TV, am ales sa cumpar. Insa eu am luat direct de la producator de pe www.serenicapelli.ro, insa numeroase firme vand acest brand, fiind un brand cunoscut in toata lumea. La baza, brandul este provenit din Italia, dar expediat in toata lumea.


Revenind la partea importanta, am luat produsele si am inceput sa le folosesc.
Dupa numai 2 sptamani, am realiat ca asteptarile mele au fost intrecute. Parul meu era de nerecunoscut, niciun fir de par alb sau grizonat nu si-a mai facut aparitia si am recuperat vitalitatea acestuia.
Pe langa rezultatele neasteptate, am observat si ca parul meu, a primit acum un “implant” gratis:) Daca inainte aveam parul vizibil mai rar si goluri, acum era mai des ca niciodata, fara urma de matreata sau dermatita.
Am crezut ca visez, insa toate aceste beneficii erau doar un adaos pe langa solutia principala pe care o cautam.


Am inceput sa primesc complimente de oriunde, iar parul meu era admirat de lumea din jur, era clar ca toata lumea observa schimbarea. Mi-as dori sa pot spune sa nu luati in seama societatea si invatati sa fiti confortabili si sa va iubiti asa cum sunteti, insa dupa ultimele saptamani de folosire a produselor, am avut parte de cea mai mare schimbare. M-a imbunatatit din toate punctele de vedere si as recomanda oricui sa faca aceasta schimbare. Felul in care aratati si cum va simtiti influenteaza si pe cei din jur si felul in care priviti lumea.

Also visit my web-site :: forcapil prospect

Hors ligne

Réponse rapide

Veuillez composer votre message et l'envoyer
Si vous êtes un être humain ne changez pas le contenu de ces deux champs.

Pied de page des forums