#1 18-12-2022 09:43

AdrienneFi
Inscription : 20-01-2022
Messages : 158
Site Web

I am the new guy

imi cade parul foarte tare Sereni Capelli


Cum am reusit sa revin la viata.



Voi scrie acest articol pentru a ii ajuta pe toti cititorii, deoarece eu personal mi-as fi dorit sa aud aceste lucruri si sfaturi cand m-am aflat in aceasta situatie. Asa ca imi doresc sa ofer cititorilor toate cunostiintele pe care eu le-am acumulat in acest proces.


Totul a inceput cand batranetea mi-a cuprins fizicul si indepartat oamenii:) Incepusem deja sa primesc atitudinea de “A imbatranit.. lasa”, “Nu-i da importanta.. nu vezi ca a imbatranit?”.
Nu vreau sa ma intelegi intr-un alt mod, nu am nicio problema cu imbatranirea, insa lumea asuma ca nu mai pot sa traiesc acelasi stil de viata si ca nu mai am aceleasi cunostiinte, doar pentru ca am imbatranit. Cum era posibil sa mi se intample asa ceva
?!
Deja totul se ducea doar in jos, dar nu aveam sufletul pregatit sa renunte in permanenta la spiritul meu vesel si plin de viata, asa ca am facut schimbarea prin care am dat “peste nas” tuturor cu batranetea. Aceasta schimbare m-a facut sa imi imbunatatesc toate domeniile vietii.

Totul a inceput prin starea mea generala de nemultumire, nemultumire cand ma uit in oglinda, nemultumire cand vorbesc cu oamenii, nemultumire de toate felurile. Am stat si am reflectat “Care este problema?”, de ce toata lumea se schimbase atat de ult fata de mine de un timp. Atunci am realizat, am parul alb! Am imbatranit, oamenii nu mai imi acorda la fel de multa importanta si incredere, din cauza ca fizic am imbbatranit.


Am hotarat sa incep cu o schimbare majora, sa imi recapat culoare parului inapoi. Asa ca am inceput sa ma documentez, si nu o sa ma opresc prea mult la explicarea “leacurilor” si interventiilor nenaturale si daunatoare. Nu sunt aici sa judec persoanele ce aleg aceasta cale, insa eu am vrut sa gasesc ceva in care sa pot sa ma incred si sa stiu ca doar imi va face mai bine.
M-am oprit la niste produse de la Sereni Capelli www.serenicapelli.ro si cum am spus mai sus, nu vreau sa stau prea mult explicand ceva ce nu mi-ar fi captat atentia si nu mi-ar fi schimbat toata viata.
M-am documentat ore in sir despre acest brand, avand un belsug de informatii si recenzii pozitive. Am analizat ingredientele, sa ma asigur ca nu contin iod sau chiar plumb (care este interzis in UE), dar unele produse inca il folosesc, nu stiu cum sincer.


Recunosc, m-am documentat ore in sir despre acest brand, avand un belsug de informatii si recenzii pozitive. Am analizat ingredientele, sa ma asigur ca nu contin iod sau chiar plumb (care este interzis in UE), dar unele produse inca il folosesc, nu stiu cum sincer..


De indata ce am primit produsele, am inceput sa le folosesc, cu speranta ca imi voi recapata tineretea. Dupa 2 saptamani de utilizare a produselor de la Sereni Capelli, am observat ca firele albe nu mai erau existente. Nu a mai crescut nici macar un fir alb, iar parul meu revenise la normal.
Odata cu aceasta problema, in utlimul timp am si pierdut 100 de fire de par pe luna, lasand niste goluri neatragatoare, insa, spre surprinderea mea, dupa folosirea zilnica a acestor produse, nu numai ca am scapat de firele albe, ci aveam parul mult mai des, am constatat ca am un luciu deosrebit, iar matreata era inexistenta.
Parul meu arata mai bine decat a aratat vreodata si niciodata nu m-am simtit mai bine.
Am cautat solutia asupra unei singure probleme si am primit “bonus” inca multe alte beneficii spre un par parca cumparat din reclame:)


Dupa o perioada scurta de folosire a produselor, toata viata mea a revenit la normal, doar mult mai incitata decat intainte, deoarece acum voiam sa profit la maxim de ea si simteam de parca am primit o noua sansa, pe care nu pot sa o las sa treaca.
Sper ca am resuit sa ii ajut si sa pot sa ii fac pe cei ce nu mai vad nicio rezolvare, sa se relateze cu mine si sa va fi redat increderea si speranta ca se poate, nu va mai complaceti in situatii nepotrivite si oferiti-va o noua sansa!

Also visit my blog post: nuantator blond

Hors ligne

Réponse rapide

Veuillez composer votre message et l'envoyer
Si vous êtes un être humain ne changez pas le contenu de ces deux champs.

Pied de page des forums