#1 18-12-2022 08:06

AdrienneFi
Site Web

Im glad I now registered

tratament pentru par uscat Sereni Capelli

Cum am reusit sa imi regasesc spiritul tanar.

Voi scrie mai jos momentul care mie mi-a schimbat viata, deoarece am realizat ca indiferent de varsta, viata ti se poate schimba constant. Sper sa puteti sa va relatati la mine si va redau si voua increderea pe care o meritati.

Totul a inceput sa se simta si sa isi lase amprenta in urma cu 1 an. Cand inaintarea in varsta a inceput sa preia asupra carierei mele. Nu credeam ca un aspect de un asemenea fel poate sa ne afecteze intr-un mod atat de apasator viata.

Lucrand intr-un domeniu in care vorbesc zilnic cu clientii, am fost mereu un spirit dinamic si prietenos, iar mereu am avut succes. Insa odata cu aparitia acestei probleme, chiar daca eu eram aceeasi persoana, rezultatele si reactiile erau diferite.
Simteam cum clientii cu care ma intalneam si discutam, nu mai imi acordau aceeasi incredere si nu ma tratau cu la fel de multa seriozitate, deoarece eram “in varsta”.
Incepusem si eu sa nu mai imi acord atata incredere, parca imi pierdusem cunostiintele si abilitatile.
Da.. deci, nu mai aveam succes de niciun fel, viata mea a luat o intorsatura la care nu ma asteptam.

Tot acest ghinion si dezamagire pana cand am gasit “solutia magica”.. la propriu.. totul in viata mea s-a reintors la normal (poate chiar mai bine daca ma intrebati pe mine) si singurul aspect negativ, este ca nu am facut acest pas mai devreme. Eram cat pe ce sa ma complac situatiei si sa ma retrag. Acum imi merge si ma simt mai bine ca niciodata.

Totul a inceput cand am ajuns intr-o stare de disperare, pentru ca eram la un pas de a imi pierde serviciul in ritmul asta. Asa ca am hotarat sa “fentez” batranetea. Chiar daca la inceput eram intr-o faza de acceptare-negare a problemei, deoarece nu puteam sa cred ca are un impact atat de mare asupra atator aspecte din viata mea. Dar am acceptat pana la urma realitatea, si am hotarat sa trec mai departe, sa evoluez, asa ca am constientizat ca problema cea mai mare este parul, aveam parul alb, asta este cel mai mare semn al batranetii si trebuia sa il schimb.

Am hotarat sa incep cu o schimbare majora, sa imi recapat culoare parului inapoi. Asa ca am inceput sa ma documentez, si nu o sa ma opresc prea mult la explicarea “leacurilor” si interventiilor nenaturale si daunatoare. Nu sunt aici sa judec persoanele ce aleg aceasta cale, insa eu am vrut sa gasesc ceva in care sa pot sa ma incred si sa stiu ca doar imi va face mai bine.
M-am oprit la niste produse de la Sereni Capelli www.serenicapelli.ro si cum am spus mai sus, nu vreau sa stau prea mult explicand ceva ce nu mi-ar fi captat atentia si nu mi-ar fi schimbat toata viata.
M-am documentat ore in sir despre acest brand, avand un belsug de informatii si recenzii pozitive. Am analizat ingredientele, sa ma asigur ca nu contin iod sau chiar plumb (care este interzis in UE), dar unele produse inca il folosesc, nu stiu cum sincer.

Dupa toate acestea, m-a convins total sa le incerc. Si ce-i drept, nu as fi scris despre acest brand, insa mi-a schimbat viata intr-un mod aproape miraculos. Am observat ca acest brand este vandut de multe firme, insa am ales sa cumpar direct de la importator, vopsea de par din plante naturale pe www.serenicapelli.ro. Insa fiecare cu alegerea lui, puteti cumpara de absolut oriunde, chiar si din afara tarii.

Am inceput sa folosesc produsele. Primele 2 saptamani fiind cum au fost, dupa care, imediat dupa primele 2 saptamani de folosire zilnica a produselor de la Sereni Capelli, am observat cea mai mare schimbare.
Nu mi-a mai crescut nici macar un fir de par alb sau grizonat nici macar pana in ziua de azi.
Am un par scos din reclamele pe care le vedeam pana acum .

Pe langa rezolvarea acestei probleme, am observat multe alte beneficii precum: rezolvarea permanenta a problemei cu matreata sau dermatita.
Nu mi-am mai facut griji niciodata ca voi avea matreata in par sau pe mine.

Dupa aceste saptamani, mi-am recapatat viata inapoi, am avut succes in toate domeniile, toata lumea care ma vedea observa ca ceva este drastic schimbat la mine. Toata lumea mi-a spus ca parca am intinerit si parul arata mai bine decat in tinerete. Toate aceste lucruri mi-au oferit incredere in mine si mai multe beneficii decat credeam.

Imi doresc prin aceasta relatare sa redau speranta si increderea celor care se afla sau se vor afla in aceeasi situatie ca si mine. Mereu se simte bine sa te poti relata la cineva si sa nu te simti singur. Nu uitati ca si cele mai mici schimbari pot aduce plusuri uriase. Nu renuntati la tineretea voastra:)

Réponse rapide

Veuillez composer votre message et l'envoyer
Si vous êtes un être humain ne changez pas le contenu de ces deux champs.

Pied de page des forums