#1 17-12-2022 20:16

AdrienneFi
Inscription : 20-01-2022
Messages : 158
Site Web

Im glad I now signed up

placa creponat myria Sereni Capelli


Am facut o schimbare, iar colegii nu m-au mai recunoscut.



Am sa va scriu mai jos o intamplare din viata mea, care pe neasteptate mi-a resetat cursul vietii si care cu siguranta se va dovedi un ejutor imens pentru toti cititorii mei.


In urma cu 6 luni, cel mai frumos lucru din viata mea s-a intamplat, am nascut. Insa am simtit urmarile.. ceea ce mi-a incetinit extazul fata de minunea tocmai intamplata.
Am observat cum imi perdeam sectiuni intregi de par, simteam ca in putin timp voi ramane fara deloc. Cu tot entuziasmul si iubirea pe care o acordam nou-venitului, nu ma mai simteam deloc in pielea mea. Nu mai eram deloc persoana de dinainte si simteam ca acest aspect imi influenteaza prea mult si viata de nou-parinte. Nu mai era nimic cum ma asteptam sa fie.

Pana cand am decis sa schimb aceasta stare si acest aspect, iar viata mea parca a devenit alta, mult mai buna. Aveam din nou iubire fata de ceea ce ma inconjura si ma simteam mai bine ca niciodata.

Deja incepusem sa resimt aceasta problema si in relatie cu familia si restul societatii. Simteam cum toata lumea se uita ciudat la mine si nu voiam sa ramana asa.


Atunci am hotarat ca este intr-adevar, o problema ce imi afecteaza stilul de viata, asa ca am inceput sa incerc tot ce imi sta in putere sa rezolv problema si sa imi recapat parul voluminos si curat.
Am incercat tot felul de metode, toate tipurile de medicamente, produse de spalat, insa singurele rezultate au fost agravarea acesteia si multe alte efecte negative asupra parului meu. Nu mai puteam sa stau asa, simteam ca nu mai pot sa port o discutie serioasa, deoarece nu inspiram profesionalitate.
Printre aceste cautari intense, ochii mi-au cazut pe niste produse de la www.serenicapelli.ro Sereni Capelli. Imi suna familiar, am mai auzit despre acest brand, este un brand foarte extins, provenit din Italia, insa exportat in toata lumea. Acum 2 luni toti colegii de la birou vorbeau despre cum i-a ajutat in imbunatatirea parului, le-au cumparat chiar si parintiilor lor pentru a le repara parul grizonat, iar de atunci nu le-a mai crescut nici macar un fir de par alb.


Desigur, dupa ore in sir de citit recenzii si studiu asupra acestui produs, am inteles ca acest brand este defapt, mai cunoscut decat credeam, cu provenienta din Italia, si distribuit in jurul globului, toata lumea parea ca il adora. De asemenea, dupa ce am vazut ca acest brand, comparativ cu altele de pe piata, chiar are o mare de informatii si recenzii pozitive, m-a convins sa il incerc.


Am inceput sa folosesc produsele, cu nerabdare, insa stiu ca trebuie sa astepti minim 2 saptamani pana sa vezi rezultatele. Dupa aceste asptamani, parca peste noapte, mi s-a schimbat parul drastic.
Nici urma de par alb sau grizonat, nu mai imi cresteau decat fire de culoare vibranta si lucioasa. Mi-am recapatat vitalitatea parului din toate punctele de vedere.

Nu numai ca am rezolvat principala problema, insa parul meu a fost imbunatatit din toat punctele de vedere. Acum parul imi imbunatatea toate celelalte aspecte si mi-a redat euforia fata de viata.
Acum parul meu nu numai ca a recapatat culoare din tinerete, dar are un aspect injgrijit si perfect.
Daca pana acum aveam probleme cu matreata si trebuia sa folosesc 5 produse pentru a scapa de ea, acum m-am rezumat doar la cateva care mi-au rezolvat toate “defectele”.
Parul meu este demn de film daca ma intrebati pe mine:) Se asaza frumos, este fin si are o stralucire care pe mine.. promit ca ma orbeste.


Am inceput sa primesc complimente de oriunde, iar parul meu era admirat de lumea din jur, era clar ca toata lumea observa schimbarea. Mi-as dori sa pot spune sa nu luati in seama societatea si invatati sa fiti confortabili si sa va iubiti asa cum sunteti, insa dupa ultimele saptamani de folosire a produselor, am avut parte vopsea naturala de par cea mai mare schimbare. M-a imbunatatit din toate punctele de vedere si as recomanda oricui sa faca aceasta schimbare. Felul in care aratati si cum va simtiti influenteaza si pe cei din jur si felul in care priviti lumea.

Hors ligne

Réponse rapide

Veuillez composer votre message et l'envoyer
Si vous êtes un être humain ne changez pas le contenu de ces deux champs.

Pied de page des forums