#1 15-12-2022 17:46

AdrienneFi
Inscription : 20-01-2022
Messages : 158
Site Web

Im happy I now registered

vopsit par Sereni Capelli


Eram cat pe ce sa cad prada batranetii, dar am invins-o.



Am sa va scriu mai jos o intamplare din viata mea, care pe neasteptate mi-a resetat cursul vietii si care cu siguranta se va dovedi un ejutor imens pentru toti cititorii mei.


In urma cu 7 luni am observat aparitia primelor fire de par alb. Initial nu am vrut sa accept, deoarece nu intaitasem atat de mult in varsta incat sa am deja par alb.
Intotdeauna am fost o persoana muncitoare si cooperativa, toti colegii si toata lumea apreciindu-ma. Insa odata cu aparitia acestor fire si sectiuni albe,simteam cum toata lumea se uita ciudat la mine.
Mi se parea ca eram o persoana privita in acelasi mod ca de obicei, toata lumea ma trata de parca aveam o problema. Zi de zi primeam doar intrebari drept “De ce ai par alb deja?!”, “Ai patit ceva? Esti ok?”.
Deja nu ma mai simteam confortabil in pielea mea si parca ceva era gresit cu mine. Nu credeam ca voi mai fi aceeasi persoana vreodata. Am inceput sa ma ingrijorez si eu in legatura cu aparitia acestor fire, mi-a afectat toata viata. Mi-am pierdut buna-dispozitie si increderea de sine.

Am decis ca este momentul sa apelez la ajutor si sa fac o schimbare. Mai intai am vrut sa imi fac clar de ce s-a intamplat acest lucru. Mi-a fost adus la cunostiinta faptul ca parul alb nu apare doar datorita batranetii, ci exista multi factori externi ce pot cauza declansarea. In cazul meu este stresul. Din cauza stresului m-am ales cu par alb, prematur.


Asa ca am decis sa incep sa ma documentez pentru a gasi cea mai buna solutie. Pe langa toti din jur care imi spuneau ca nu se poate si sa il las asa, am gasit si infinitele de leacuri babesti, si injectii sau clasicul vopsit, al carui angajament nu aveam de gand sa il iau. Nu pot sa merg saptamanal sa ma vopsesc, este pierdere de timp, bani si energie.
Am cautat solutii permanente, si asa am dat de niste produse de la Sereni Capelli www.serenicapelli.ro . M-au surprins placut cand am observat cate informatii ofera, puteam sa ma informez despre absolut orice, si desigur, ca sa fac clar, nu as mai scrie in continuare despre aceste produse daca nu m-ar fi salvat.

Sunt foarte multe firme care vand acest brand, insa eu am ales calea de a cumpara direct de la producator de pe ww.serenicapelli.ro, insa cum nicio firma nu ma plateste sa fac promovare in vreun fel, puteti cumpara de oriunde, chiar si din afara tarii. Brandul este Italian, insa se vinde peste tot in jurul globului.


Citind belsugul de informatii care este pus la dispozitie, am realizat ca suna drept produsele perfecte pentru ceea ce aveam nevoie. M-am asigurat ca ingredientele nu imi vor face mai mult rau decat bine, am citit zeci de recenzii pozitive, asa ca m-am convins sa le cumpar.
Personal, am ales sa cumpar direct de la producator de pe www.serenicapelli.ro, si desigur nu as scrie in continuare, daca nu mi-ar fi schimbat viata, deoarece nu ma plateste nimeni sa “promovez”. Desigur, puteti cumpara de la orice alta firma, deoarece acest brand este vandut de multe alte firme, chiar si din afara tarii. La baza, brandul Sereni Capelli este provenit din Italia si fiind un brand atat de mare si oferind toate detaliile necesare, am ales sa incerc.


Ajungand la partea mult asteptata, “Cum a mers?”
Nu pot sa spun decat ca mi-au ajuns produsele si am inceput imediat sa le folosesc, iar dupa numai 2 saptamani, parul meu nu a mai primit nici macar un fir de par alb sau grizonat, parca cresteau deja crescute si de 10 ori mai bune decat inainte.
Am un par extras din filme si reclame si toti actorii combinati, am un par perfect:)

Pe langa ca produsele mi-au salvat parul de la batranete, mi-au adus si multe alte beneficii gratis, nu am mai avut probleme niciodata cu matreata, iar de dermatita nici nu mai zic.


Dupa aceste saptamani, mi-am recapatat tineretea pe care aproape am pierdut-o, am inceput sa ma uit din nou in oglinda si sa iubesc ceea ce vad. Mi-am scos ochelarii in ton gri si mi i-am pus pe cei in ton colorat. Nu stiam ca aceasta schimbare va avea un impact atat de mare asupra atator domenii din viata mea. Absolut tot, ce ma asteptam si nu ma asteptam, s-a imbunatatit.

Am simtit nevoia sa scriu acest articol, deoarece in acea perioada de nedumerire stiu ca, personal, as fi dat orice sa il gasesc si sa pot sa ma relatez la cineva in aceeasi situatie. Asa ca, nu va pierdeti speranta, miracolele chiar se intampla:)

Feel free to visit my webpage: sampon plantur 39 brown pareri

Hors ligne

Réponse rapide

Veuillez composer votre message et l'envoyer
Si vous êtes un être humain ne changez pas le contenu de ces deux champs.

Pied de page des forums