#1 10-12-2022 00:36

AdrienneFi
Site Web

Just wanted to say Hello.

nuantator crescina 1300 sampon femei Sereni Capelli

Am pierdut tot, acum, mi-am recuperat tineretea.

Am sa va scriu mai jos o intamplare din viata mea, care pe neasteptate mi-a resetat cursul vietii si care cu siguranta se va dovedi un ejutor imens pentru toti cititorii mei.

Totul a inceput cand am implinit varsta de 30 de ani, insa ceva bizar s-a intamplat, ce mi-a schimbat cursul vietii. Lumea a inceput sa aiba o atitudine de parca ceva e stricat la mine, simteam cum toata lumea se uita nedumerita la mine.
Incepusem sa ma simt ca un fenomen nemaintalnit si nu ma mai simteam confortabil sa vorbesc cu nimeni sau sa ies, asa cum faceam in general.
Tot cursul vietii mele incepuse sa se schimbe, am cazut intr-o stare din care nu credeam ca o sa mai ies. Aceasta mi-a schimbat si situatia din familie, facandu-ma sa devin o persoana mult mai rece si mai rigida, deoarece nu mai aveam o atitudine poztivia fata de mine.

Totul pana intr-o zi cand am facut schimbaarea ce mi-a dat o noua sansa la viata, sa recapat tot ceea ce am pierdut.
Niciodata nu am facut o alegere mai buna decat acum, singurul aspect negativ este ca nu am facut-o mai devreme.
Acum totul era din nou ca inainte, dandu-mi un extaz special fata de modul in care vedeam lumea.

Am hotarat sa fac o schimbare, dar sa ma asigur ca nu ma va afecta intr-un mod negativ si sa imi aduca doar beneficii.
Asa am inceput sa ma documentez pentru a alege cea mai sigura metoda. Cand eram pe cale sa renunt la idee, atentia mi-a cazut atentia pe un brandul Sereni Capelli www.serenicapelli.ro, de care am mai auzit si am mai vazut la TV.

Dupa toate aceste aspecte, vazand toate beneficiile si toate parerile despre acest brand, m-au convins sa-i incerc. Nu pot sa spun ca mi-am aruncat toata speranta in acest brand.. dar nu pot decat sa spun ca m-a surprins rezultatul.
Eu am comandat de pe www.serenicapelli.ro, direct de la producator, insa cum nu ma plateste nicio firma sa promovez, puteti comanda de oriunde, deoarece sunt mult firme care vand aceste produse, chiar si din afara tarii.

Asa dar, cum spuneam, am cumparat aceste produse si am inceput sa le folosesc imediat cum le-am primit.
Le-am folosit timp de 2 saptamani, fara oferind prea multa atentie sa caut rezultatele. Intr-o dimineata m-am trezit, m-am dus la baie, iar cand m-am uitat in oglinda.. m-am speriat, si nu glumesc, insa nu speriat intr-un mod rau, m-am speriat in cel mai placut mod.
Nu mai aveam fire albe sau grizonate, nu a mai aparut nici macar unul pana in ziua de azi, parul imi stralucea chiar ca in reclame.
Iar pe langa solutia problemei mele principale, am observat si multele “bonusuri” oferite pe langa. Parul meu era acum mai des ca la 20 de ani, cu cea mai vibranta culoare, matreata.. nu mai era nici macar urma de ea, iar dermatita a disparut fara probleme. Parca s-a intmplat un soi de magie sau ceva, nu imi venea sa cred ochilor.

Dupa folosirea constanta a produselor, mi-am recapatat dragostea fata de mine. Nu doar eu am inceput sa am o atitudine pozitiva fata de mine, dar si cei din jur. Am inceput sa primesc complimente si atentie de parca eram in floarea tineretii, s-a simtit chiar ca si un sentiment de nostalgie sa traiesc aceste lucruri din nou, dupa ce am crezut ca le-am pierdut permanent. Am scris acest articol pentru a convinge cititorii ca nu trebuie sa punem stop activitatilor si lucrurilor care ne fac fericiti, doar pentru ca social, avem o varsta inaintata. Nu este nevoie sa ne pierdem spiritul:) Si sper ca prin povestirea aceste intamplari personale, persoanele aflate in situatii similare, au reusit sa se relateze la mine si si-au recapatat speranta.

Réponse rapide

Veuillez composer votre message et l'envoyer
Si vous êtes un être humain ne changez pas le contenu de ces deux champs.

Pied de page des forums