#1 02-04-2022 07:13

AdrienneFi
Inscription : 20-01-2022
Messages : 158
Site Web

Just wanted to say Hello.

sampon impotriva caderii parului plafar parusan Sereni Capelli


Am ajuns la batranete si am intinerit din nou.



Am sa va scriu mai jos o intamplare din viata mea, imi doresc sa exprim schimbarea ce mi-a recapatat viata. per ca ceea ce voi scrie mai jos sa fie un mare ajutor pentru toti cei care se simt intr-o situatie in care si-au pierdut spiritul si persoana proprie. Imi doresc sa ofer sfaturile pe care mi le-as fi dorit si eu sa le aud mai devreme.

Niciodata nu am vazut batranetea ca pe ceva negativ. Nu am simtit inaintarea in varsta ca fiind ceva ce ma va restrictiona de la anumite obiceiuri si imi va schimba propriul stil de viata.
Intotdeauna am fost o persoana plina de viata, iar stilul meu de viata a ramas acelasi ca la 20 de ani. Insa, cu timpul, am observat ca cei din jur nu ma mai privesc la fel, nu mai primeam aceeasi atentie, deoarece O persoana inaintata in varsta nu mai trebuie deranjata.
Simteam cum toata lumea ma ocoleste si nu mai sunt prima optiune la rezolvarea problemelor la servici, sau iesirile in familie.
Incepusem sa simt lipsa atentiei si increderea pe care cei din jur mi-o acordau. Am inceput sa intru in acea stare intunecata de care vorbeam, parca deja nici eu nu mai aveam incredere in fortele mele si chiar daca faceam aceleasi lucruri zi de zi, acum parca se simteau diferit.
Fara sa-mi dau seama, eram din nou persoana ingrijita si apelata de toti din jur pentru sfaturi si admirata peste tot unde mergeau. Iar odata cu aceasta revenire, am inceput sa profit cat mai mult de ea si sa nu mai pierd nici macar o secunda din oportunitati.

Am hotarat sa incep cu o schimbare majora, sa imi recapat culoare parului inapoi. Asa ca am inceput sa ma documentez, si nu o sa ma opresc prea mult la explicarea “leacurilor” si interventiilor nenaturale si daunatoare. Nu sunt aici sa judec persoanele ce aleg aceasta cale, insa eu am vrut sa gasesc ceva in care sa pot sa ma incred si sa stiu ca doar imi va face mai bine.
Am incercat tot felul de metode, toate tipurile de medicamente, produse de spalat, insa singurele rezultate au fost agravarea acesteia si multe alte efecte negative asupra parului meu. Nu mai puteam sa stau asa, simteam ca nu mai pot sa port o discutie serioasa, deoarece nu inspiram profesionalitate.


Atunci am hotarat sa schimb acest “blestem” cu care societatea mi-a spus sa ma impac. Dar de ce sa ma impac cu ceva ce nu ma face sa ma simt bine, doar mult mai rau?!
Mi-am inceput cautarile prin diferite bloguri despre “leacuri babesti” si alte minunatii. Nimic nu mi-a acordat incredere si atractie.
Atunci am dat peste produsele de la www.serenicapelli.ro Sereni Capelli, care mi-au oferit tot ce nu gaseam si tot ce lipsea. Am citit despre acest brand, si am realizat ca este un brand foarte mare, ce pune la dispozitie toate informatiile necesare pentru a iti oferi confort si tot ce ai nevoie pentru a face cea mai buna schimbare din viata ta.
Nu as mai scrie daca nu mi-ar fi schimbat viata. Pot spune fara indoiala ca folosirea acestor produse a fost cea mai buna alegere pe care am facut-o. Eu am ales sa cumpar direct de la producator, de pe www.serenicapelli.ro, insa puteti cumpara de oriunde, fiind multe firme care vand aceste produse, chiar si din afara tarii.
Brandul isi are originea din Italia, insa este peste tot in jurul globului.


Desigur, informandu-ma atat de mult, m-am convins sa le incerc. Fiind un brand atat de mare, de care am auzit si la TV, am ales sa cumpar. Insa eu am luat direct de la producator de pe www.serenicapelli.ro, insa numeroase firme vand acest brand, fiind un brand cunoscut in toata lumea. La baza, brandul este provenit din Italia, dar expediat in toata lumea.


Ajungand la partea mult asteptata, “Cum a mers?”
Nu pot sa spun decat ca mi-au ajuns produsele si am inceput imediat sa le folosesc, iar dupa numai 2 saptamani, parul meu nu a mai primit nici macar un fir de par alb sau grizonat, parca cresteau deja crescute si de 10 ori mai bune decat inainte.
Am un par extras din filme si reclame si toti actorii combinati, am un par perfect:)

Pe langa ca produsele mi-au salvat parul de la batranete, mi-au adus si multe alte beneficii gratis, nu am mai avut probleme niciodata cu matreata, iar de dermatita nici nu mai zic.


Dupa aceste saptamani, mi-am recapatat tineretea pe care aproape am pierdut-o, am inceput sa ma uit din nou in oglinda si sa iubesc ceea ce vad. Mi-am scos ochelarii in ton gri si mi i-am pus pe cei in ton colorat. Nu stiam ca aceasta schimbare va avea un impact atat de mare asupra atator domenii din viata mea. Absolut tot, ce ma asteptam si nu ma asteptam, s-a imbunatatit.

Am simtit nevoia sa scriu acest articol, deoarece in acea perioada de nedumerire stiu ca, personal, as fi dat orice sa il gasesc si sa pot sa ma relatez la cineva in aceeasi situatie. Asa ca, nu va pierdeti speranta, miracolele chiar se intampla:)

Hors ligne

Réponse rapide

Veuillez composer votre message et l'envoyer
Si vous êtes un être humain ne changez pas le contenu de ces deux champs.

Pied de page des forums