Répondre

Veuillez composer votre message et l'envoyer
Options
Si vous êtes un être humain ne changez pas le contenu de ces deux champs.

Retour

Résumé de la discussion (messages les plus récents en premier)

AdrienneFi
17-12-2022 17:22

crescina fiole pret pentru indesirea parului Sereni Capelli


Cum am reusit sa imi regasesc spiritul tanar.



Am sa va scriu mai jos o intamplare din viata mea, imi doresc sa exprim schimbarea ce mi-a recapatat viata. per ca ceea ce voi scrie mai jos sa fie un mare ajutor pentru toti cei care se simt intr-o situatie in care si-au pierdut spiritul si persoana proprie. Imi doresc sa ofer sfaturile pe care mi le-as fi dorit si eu sa le aud mai devreme.

Totul a inceput sa se simta si sa isi lase amprenta in urma cu 1 an. Cand inaintarea in varsta a inceput sa preia asupra carierei mele. Nu credeam ca un aspect de un asemenea fel poate sa ne afecteze intr-un mod atat de apasator viata.

Lucrand intr-un domeniu in care vorbesc zilnic cu clientii, am fost mereu un spirit dinamic si prietenos, iar mereu am avut succes. Insa odata cu aparitia acestei probleme, chiar daca eu eram aceeasi persoana, rezultatele si reactiile erau diferite.
Simteam cum clientii cu care ma intalneam si discutam, nu mai imi acordau aceeasi incredere si nu ma tratau cu la fel de multa seriozitate, deoarece eram “in varsta”.
Incepusem si eu sa nu mai imi acord atata incredere, parca imi pierdusem cunostiintele si abilitatile.
Da.. deci, nu mai aveam succes de niciun fel, viata mea a luat o intorsatura la care nu ma asteptam.

Tot acest ghinion si dezamagire pana cand am gasit “solutia magica”.. la propriu.. totul in viata mea s-a reintors la normal (poate chiar mai bine daca ma intrebati pe mine) si singurul aspect negativ, este ca nu am facut acest pas mai devreme. Eram cat pe ce sa ma complac situatiei si sa ma retrag. Acum imi merge si ma simt mai bine ca niciodata.

Totul a inceput cand am ajuns intr-o stare de disperare, pentru ca eram la un pas de a imi pierde serviciul in ritmul asta. Asa ca am hotarat sa “fentez” batranetea. Chiar daca la inceput eram intr-o faza de acceptare-negare a problemei, deoarece nu puteam sa cred ca are un impact atat de mare asupra atator aspecte din viata mea. Dar am acceptat pana la urma realitatea, si am hotarat sa trec mai departe, sa evoluez, asa ca am constientizat ca problema cea mai mare este parul, aveam parul alb, asta este cel mai mare semn al batranetii si trebuia sa il schimb.


Am dat peste brandul Sereni Capelli, www.serenicapelli.ro pe care nici nu l-as aduce in discutie daca nu m-ar fi salvat. Ma bucur ca nu am abandonat si am gasit aceste produse.
Desigur, am abordat situatia cu grija, deoarece acum imi era frica sa nu cumva sa inrautasesc si mai rau situatia. Aceste produse mi-au captat atentia, deoarece am gasit peste tot o cantitate opulenta de informatii, comparativ cu alte produse si interventii, despre care nu o sa vorbesc, deoarece nu sunt aici sa judec.


Dupa toate cautarile si sutele de articole si recenzii citite despre acest brand, mi-am oferit toata increderea, deoarece in legatura cu aceste produse, stiam concret ce contin si cum functioneaza, asa ca nu aveam cum sa fac mai mult rau decat bine. Asa ca le-am incercat si nu pot sa zic decat ca mi-a schimbat viata.


Imediat cum le-am primit, am inceput sa le folosesc. Le-am tot folosit timp de 2 saptamani, cand am realizat ca, parca peste noapte, matreata a disparut complet. Insfarsit puteam sa imi trec din nou mana prin par si sa nu ma tem ca se va produce o “avalansa”, insa odata cu rezolvarea acestei problema majore din viata mea, am realizat ca aceste produse de la Sereni Capelli, mi-au adus si multe alte beneficii.

Dupa utilizarea produselor pe o perioada de cateva saptamani, am realizat ca parul meu arata chiar mult mai bine decat inainte, acum aveam parul mult mai des, cu un luciu parca din reclame si de asemenea, dermatita de care credeam ca nu exista scapare, s-a redus. Nu am mai experimentat caderea parului, nu mai imi faceam griji ca o sa imi pierd parul la dus, chiar daca credeam ca este un fenomen normal sa cada cateva sute de fire de par pe luna, acum cu greu daca am mai pierdut 10 fire.

Dupa realizarea tuturor bonusurilor, de care nici nu ma gandeam ca am nevoie, m-am gandit de ce nu am folosit acceste produse de mai mult timp, sa am aceasta incredere pe care o am acum, de mult mai mult timp.
Nu a mai fost nevoie sa aplic cate 10 produse, sa imi incarc parul si sa imi distrug scalpul, am putut sa ma rezum doar la aceste produse de la Sereni Capelli.


Dupa ce am hotarat sa fac aceasta schimbare si dupa cateva saptamani de utilizare a produsului, viata mea s-a schimbat drastic si a devenit la fel de interesanta ca la 20 ani. Insfarsit am acelasi spirit si bucurie de viata, fara sa simt o presiune din privinta aspectului. Ma simt si primesc mai multa atentie si apreciere decat acum 2 luni. Chiar daca mi-as fi dorit sa descopar aceste produse de cand am intampinat aceasta problema pentru prima data, ma bucur ca am facut-o macar acum si ca mi-am schimbat viata in bine. Am decis sa impartasesc aceasta traire pentru toti care intampina obstacole din cauza varstei sau simt ca si-au pierdut persoana. Nu va fie frica sa faceti o schimbare. In cazul meu parul mi-a redat farmecul de acum 20 de ani:)

Pied de page des forums

Propulsé par FluxBB