Répondre

Veuillez composer votre message et l'envoyer
Options
Si vous êtes un être humain ne changez pas le contenu de ces deux champs.

Retour

Résumé de la discussion (messages les plus récents en premier)

AdrienneFi
17-12-2022 10:07

remedii naturiste pt caderea parului Sereni Capelli


Am facut o schimbare, iar colegii nu m-au mai recunoscut.



Am scris articolul de mai jos cu speranta ca voi ajuta oamenii aflati in situatii similare sa isi recapete si ei drreptul la viata. M-am decis sa relatez aceasta experienta, deoarece si eu mi-as fi dorit sa fi stiut aceste informatii la timpul meu.


Totul a inceput cand am implinit varsta de 30 de ani, insa ceva bizar s-a intamplat, ce mi-a schimbat cursul vietii. Lumea a inceput sa aiba o atitudine de parca ceva e stricat la mine, simteam cum toata lumea se uita nedumerita la mine.
Incepusem sa ma simt ca un fenomen nemaintalnit si nu ma mai simteam confortabil sa vorbesc cu nimeni sau sa ies, asa cum faceam in general.
Tot cursul vietii mele incepuse sa se schimbe, am cazut intr-o stare din care nu credeam ca o sa mai ies. Aceasta mi-a schimbat si situatia din familie, facandu-ma sa devin o persoana mult mai rece si mai rigida, deoarece nu mai aveam o atitudine poztivia fata de mine.

Totul pana intr-o zi cand am facut schimbaarea ce mi-a dat o noua sansa la viata, sa recapat tot ceea ce am pierdut.
Niciodata nu am facut o alegere mai buna decat acum, singurul aspect negativ este ca nu am facut-o mai devreme.
Acum totul era din nou ca inainte, dandu-mi un extaz special fata de modul in care vedeam lumea.


Am inceput prin a ma documenta cat am putut, cautand informatii peste tot despre acest proces. Am dat de toate si de nimic, este un subiect foarte controversat. Nu am reusit sa ma incred in nimic din cate citisem, nu ofereau informatii si nimic mai mult.

Mi-au atras atentia niste produse de la Sereni Capelli www.serenicapelli.ro , doar datorita faptului ca am vazut o mare de informatii care nu se mai termina. Asa ca am decis sa raman putin si sa citesc miile de informatii si recenzii. Prin aceasta cautare, am descoperit ca este un brand chiar mare, Italian, dar care se gaseste peste tot in lume.

Nu as scrie despre aceste produse daca nu m-ar fi socat si ajutat atat de mult. Ce sa mai.. ajutat e putin spus, mai degraba.. schimbat viata.. la propriu.


Recunosc, m-am documentat ore in sir despre acest brand, avand un belsug de informatii si recenzii pozitive. Am analizat ingredientele, sa ma asigur ca nu contin iod sau chiar plumb (care este interzis in UE), dar unele produse inca il folosesc, nu stiu cum sincer..


Asa dar, cum spuneam, am cumparat aceste produse si am inceput sa le folosesc imediat cum le-am primit.
Le-am folosit timp de 2 saptamani, fara oferind prea multa atentie sa caut rezultatele. Intr-o dimineata m-am trezit, m-am dus la baie, iar cand m-am uitat in oglinda.. m-am speriat, si nu glumesc, insa nu speriat intr-un mod rau, m-am speriat in cel mai placut mod.
Nu mai aveam fire albe sau grizonate, nu a mai aparut nici macar unul pana in ziua de azi, parul imi stralucea chiar ca in reclame.
Iar pe langa solutia problemei mele principale, am observat si multele “bonusuri” oferite pe langa. Parul meu era acum mai des ca la 20 de ani, cu cea mai vibranta culoare, matreata.. nu mai era nici macar urma de ea, iar dermatita a disparut fara probleme. Parca s-a intmplat un soi de magie sau ceva, nu imi venea sa cred ochilor.


Dupa o perioada de folosire a produselor, am inceput sa primesc complimente chiar si de la necunoscuti. Starea mea generala s-a imbunatatit drastic, iar totul a inceput sa imi merag mai bine. Totul poate incepe de la o mica schimbare, niciodata nu stii ce cai si ce oportunitati iti poate oferi.

My webpage ... foliceutic hair growth lotion pareri

Pied de page des forums

Propulsé par FluxBB