Répondre

Veuillez composer votre message et l'envoyer
Options
Si vous êtes un être humain ne changez pas le contenu de ces deux champs.

Retour

Résumé de la discussion (messages les plus récents en premier)

AdrienneFi
15-12-2022 23:36

caderea parului cauze endocrinologice Sereni Capelli


Cum am reusit sa inving manipularea societatii.



Sa va spun povestea ce mi-a shcimbat viata. Cam cea mai importanta poveste din viata mea pe care o voi spune si nepotilor, nu de alta, dar sa stie si eu din timp. Sper de asemenea sa ajut prin acest articol persoane ce se alfa sau se vor alfa intr-o situatie asimilara.


Mereu am fost o persoana comunicativa, deschisa si apropiata de cei din jur. Mereu am fost sufletul petrecerii, si persoana care a adus macar un zambet pe zi pe fata celor din jur. Insa, dintr-un punct am observat ca cei cu care discutam nu mai erau atat de confortabili, toata lumea incepuse sa fie distanta si simteam ca ceva este in neinregula cu mine.

Initial nu am observat aceasta schimbare, insa deja incepuse sa ma afecteze in mod direct, oamenii pareau ca se uita la mine cu un sentiment mai mult de dezgust decat de entuziasm, cum era de obicei. Mereu cautau o scuza pentru a incheia conversatia cat mai rapid.

Am inceput sa imi schimb starea de spirit, nu ma mai simteam in pielea mea, incepusem sa evit convorbirile cu colegii si cu celelalte persoane. Insa am realizat ca nu pot sa continui asa, nu asta este persoana mea, asa ca am ales sa inteleg care este problema si sa incerc sa schimb acest lucru.

Am inceput prin a intreba persoanele apropiate “Ce este in neinregula cu mine?”. Atunci am auzit raspunsul de la care mi-am schimbat viata “Ai foarte multa matreata”, niciodata nu am luat in seama, nu am realizat ca mereu cand aveam o discutie cu cineva, cadea matreata peste tot. Parul meu arata ingrozitor, neingrijit si uleios.


Incepusem sa imi pierd speranta. Deja ma acomodam cu ideea ca asa va fi viata mea de acum, pana cand am primit recomandare spre un brand www.serenicapelli.ro “Sereni Capelli”, am zis ca nu am ce sa pierd, asa ca pentru o ultima data, am oferit o sansa acestui produs.
Am auzit de acest brand chiar si la televizor si din diferite surse, ceea ce mi-a captat atentia.
Eu am comandat direct de la importator de pe www.serenicapelli.ro, insa fiinda nu primesc nimic pentru a o promova, o puteti cumpara de absolut oriunde, fiind multe firme care vand acest brand, chiar si din afara tarii.


Dupa toate acestea, m-a convins total sa le incerc. Si ce-i drept, nu as fi scris despre acest brand, insa mi-a schimbat viata intr-un mod aproape miraculos. Am observat ca acest brand este vandut de multe firme, insa am ales sa cumpar direct de la importator, de pe www.serenicapelli.ro. Insa fiecare cu alegerea lui, puteti cumpara de absolut oriunde, chiar si din afara tarii.


Acum ajungand la partea asteptata, am primit produsele, le-am folosit timp de aproximativ 2 saptamani. Insa dupa aceste saptamani am observat cum parul meu deja parca era de nerecunoscut. Nu mi-a mai crescut nici macar un fir de par alb sau grizonat.
Dupa utilizarea produselor pe o perioada de cateva saptamani, am realizat ca parul meu arata chiar mult mai bine decat inainte, acum aveam parul mult mai des, cu un luciu parca din reclame si de asemenea, dermatita de care credeam ca nu exista scapare, s-a redus. Nu am mai experimentat caderea indesirea parului femei, nu mai imi faceam griji ca o sa imi pierd parul la dus, chiar daca credeam ca este un fenomen normal sa cada cateva sute de fire de par pe luna, acum cu greu daca am mai pierdut 10 fire.

Nu am mai avut nicio problema de niciun fel cu parul, am cel mai perfect par:)


Dupa o perioada scurta de folosire a produselor, toata viata mea a revenit la normal, doar mult mai incitata decat intainte, deoarece acum voiam sa profit la maxim de ea si simteam de parca am primit o noua sansa, pe care nu pot sa o las sa treaca.
Sper ca am resuit sa ii ajut si sa pot sa ii fac pe cei ce nu mai vad nicio rezolvare, sa se relateze cu mine si sa va fi redat increderea si speranta ca se poate, nu va mai complaceti in situatii nepotrivite si oferiti-va o noua sansa!

Pied de page des forums

Propulsé par FluxBB