Répondre

Veuillez composer votre message et l'envoyer
Options
Si vous êtes un être humain ne changez pas le contenu de ces deux champs.

Retour

Résumé de la discussion (messages les plus récents en premier)

AdrienneFi
14-12-2022 23:30

calvitia la tratament crescina femei Sereni Capelli


Cand credeam ca viata mea s-a incheiat, a aparut un miracol neasteptat.



Am sa scriu acest articol pentru a ajuta cititorii sa isi recastige increderea in sine. Niciodata nu e prea tarziu sa te simti bine in corpul tau si sa iubesti ceea ce vezi in oglinda.


In urma cu 6 luni, cel mai frumos lucru din viata mea s-a intamplat, am nascut. Insa am simtit urmarile.. ceea ce mi-a incetinit extazul fata de minunea tocmai intamplata.
Am observat cum imi perdeam sectiuni intregi de par, simteam ca in putin timp voi ramane fara deloc. Cu tot entuziasmul si iubirea pe care o acordam nou-venitului, nu ma mai simteam deloc in pielea mea. Nu mai eram deloc persoana de dinainte si simteam ca acest aspect imi influenteaza prea mult si viata de nou-parinte. Nu mai era nimic cum ma asteptam sa fie.

Pana cand am decis sa schimb aceasta stare si acest aspect, iar viata mea parca a devenit alta, mult mai buna. Aveam din nou iubire fata de ceea ce ma inconjura si ma simteam mai bine ca niciodata.

Deja incepusem sa resimt aceasta problema si in relatie cu familia si restul societatii. Simteam cum toata lumea se uita ciudat la mine si nu voiam sa ramana asa.


Am dat peste brandul Sereni Capelli, www.serenicapelli.ro pe care nici nu l-as aduce in discutie daca nu m-ar fi salvat. Ma bucur ca nu am abandonat si am gasit aceste produse.
Desigur, am abordat situatia cu grija, deoarece acum imi era frica sa nu cumva sa inrautasesc si mai rau situatia. Aceste produse mi-au captat atentia, deoarece am gasit peste tot o cantitate opulenta de informatii, comparativ cu alte produse si interventii, despre care nu o sa vorbesc, deoarece nu sunt aici sa judec.


Dupa ce am citit sute de recenzii si m-am informat despre fiecare aspect in parte, nu aveam cum sa nu incerc produsele.
Eu am ales sa le cumpar direct de la producator, de pe www.serenicapelli.ro, insa puteti lua de oriunde, fiind numeroase firme care vand aceste produse.


De indata ce am primit produsele, am inceput sa le folosesc, cu speranta ca imi voi recapata tineretea. Dupa 2 saptamani de utilizare a produselor de la Sereni Capelli, am observat ca firele albe nu mai erau existente. Nu a mai crescut nici macar un fir alb, iar parul meu revenise la normal.
Odata cu aceasta problema, in utlimul timp am si pierdut 100 de fire de par pe luna, lasand niste goluri neatragatoare, insa, spre surprinderea mea, dupa folosirea zilnica a acestor produse, nu numai ca am scapat de firele albe, ci aveam parul mult mai des, am constatat ca am un luciu deosrebit, iar matreata era inexistenta.
Parul meu arata mai bine decat a aratat vreodata si niciodata nu m-am simtit mai bine.
Am cautat solutia asupra unei singure probleme si am primit “bonus” inca multe alte beneficii spre un par parca cumparat din reclame:)


Dupa aceste 3 saptamani, m-au asaltat de la sefi si colegi, pana la familie si vecini.
Toti ma intrebau ce am schimbat la mine. Toti imi spuneau ca am intinerit si de atunci, parca sunt in centrul atentiei.
Acum, ma uit in oglinda si imi place si mie ce vad. Imi place viata pe care o am acum si imi pare foarte rau ca am asteptat atata timp sa fac aceasta schimbare.
Am scris acest articol in speranta ca poate ajuta persoane care trec prin ce am trecut si eu.
Este bine sa stii ca nu esti singur sau singura si chiar daca lucrurile par in regula, uneori doar ne complacem in situatii si din pacate, uitam sa mai traim. Si de cele mai multe ori, parul este cel care ne deschide sau ne inchide usile si inimile lumii care ne inconjoara.

Pied de page des forums

Propulsé par FluxBB