Répondre

Veuillez composer votre message et l'envoyer
Options
Si vous êtes un être humain ne changez pas le contenu de ces deux champs.

Retour

Résumé de la discussion (messages les plus récents en premier)

AdrienneFi
13-12-2022 20:50

sampon regenerare Sereni Capelli


Cand credeam ca viata mea s-a incheiat, a aparut un miracol neasteptat.



Voi scrie mai jos momentul care mie mi-a schimbat viata, deoarece am realizat ca indiferent de varsta, viata ti se poate schimba constant. Niciodata nu e prea tarziu sa te simti bine in corpul tau si sa iubesti ceea ce vezi in oglinda. Imi doresc ca toti cei care citesc acest articol sa poata relationa cu mine si sa stie ca nu sunt singurii din aceasta situatie.


In urma cu un an, eram o persoana simpla, cu o viata normala, cu un job bun. Nu am simtit nici o problema sau greutati privind comunicarea sau stilul meu de viata.
Simteam cum toate persoanele, cunoscute sau necunoscute cu care ma intalneam si discutam, nu mai imi acordau aceeasi incredere si nu ma tratau cu la fel de mult extaz, deoarece eram “in varsta”.
Incepusem si eu sa nu mai imi acord atata incredere, chiar daca aveam aceleasi cunostiinte, abilitatii si principii ca de obicei, parca le pierdusem peste noapte. Societatea te face sa crezi ca atunci cand apar primele semne ale inaintarii in varsta, esti o persoana cu o anumita “dezabilitate” si tot ce stiai pana ieri, acum nu mai are aceeasi valoare.
Totul pana am facut schimbarea care mi-a facut chiar si familia sa scape exclamatii pozitive cand m-au vazut din nou. Incepusem din nou sa ma simt pe “val”, iar schimbarea a fost observata de toti cei din jur. Trebuie sa recunosc ca aceasta decizie, a fost printre cele mai imprimante asupra cursului vietii mele.

Cum am reusit sa fac aceasta schimbare?
Ei bine am inceput prin constientizarea problemei si acceptarea ei. Ei bine parul meu se grizonase, nu mai aratam la fel. Parea ca batranetea mi-a captat sufletul tanar si spiritul pozitiv si energetic.

Am inceput sa ma documentez pentru a schimba acest aspect, nu mai rezistam asa.
Evident ca, vazand care imi sunt optiunile, adica leacuri babesti, de la care imi era frica ca solutia acestora era, de fapt, sa imi cada tot parul ca sa nu il mai vad pe cel alb, sau diferite interventii dubioase, la care nu aveam de gand sa ma aventurez.
Chiar inainte sa abandonez “misiunea” am dat de minunea care mi-a schimbat viata si singurul motiv pentru care am scris acest articol. Cum am reusit sa fac aceasta schimbare?
Ei bine am inceput prin constientizarea problemei si acceptarea ei. Ei bine parul meu se grizonase, nu mai aratam la fel. Parea ca batranetea mi-a captat sufletul tanar si spiritul pozitiv si energetic.

Atentia mi s-a oprit pe niste produse de la Sereni Capelii www.serenicapelli.ro , prin simplul fapt ca numele imi suna cunoscut. Atunci am realizat ca este un brand foarte cunoscut, de care am mai auzit la TV."


Dupa toate aceste aspecte, vazand toate beneficiile si toate parerile despre acest brand, m-au convins sa-i incerc. Nu pot sa spun ca mi-am aruncat toata speranta in acest brand.. dar nu pot decat sa spun ca m-a surprins rezultatul.
Eu am comandat de pe www.serenicapelli.ro, direct de la producator, insa cum nu ma plateste nicio firma sa promovez, puteti comanda de oriunde, deoarece sunt mult firme care vand aceste produse, chiar si din afara tarii.


Dupa siguranta pe care am simtit-o, am cumparat aceste produse de la Sereni Capelli.
Am inceput sa le folosesc imediat cum le-am primit. Desigur, pentru a vedea rezultate, am citit ca trebuie minim 2 saptamani sa il folosesc, dupa care vor incepe sa apara rezultatele mult asteptate.

In cateva saptamani, am observat ca nu mai imi cresc fire albe, deja imi cresc numai fire de culoarea tineretii, rezistente, lucioase, dar si mult mai multe.
Odata cu folosirea acestor produse am observat ca nu numai culoarea parului era problema, ci si faptul ca nu mai era la fel de des. Acum am parul mai ceva ca in tinerete, de un luciu deosebit si fara goluri.

De asemenea, nici nu a mai trebuit sa ma gandesc la matreata, nu a mai trebuit sa am emotii cand trec cu mana prin vopsea par grizonat, deoarece nu mai exista riscul sa cada matreata pe haine.

Am obtinut rezultate incomparabil mai bune cu asteptarile mele, am cautat rezolvarea la o singura problema, si am gasit o singura rezolvare la aproximativ 7 probleme.


Dupa aceasta perioada, toata lumea a inceput sa vada schimbarea, nu numai ca apropiatii ma intrebau ce am facut de parul meu arata atat de bine, ba chiar si necunoscutii ma orpeau si ma intrebau, altii chiar m-au confundat cu o persoana cu 15 ani mai tanara.
Am observat rezultate socante, imbunatatindu-mi si viata sociala, dar si cea legata de mine. Insfarsit puteam sa fac toate activitatiile ce imi plac fara sa imi fac griji.
Nu va fie frica sa va schimbati in ceea ce va place:) Am scris acest articol pentru a dovedi ca nu trebuie sa ascultam opinia societatii in privinta cu ce facem noi cu corpul nostru, insa sa facem ceea ce ne va face pe noi sa ne simtim cat mai bine. Sper ca am redat speranta si increderea celor ce citesc, si ca am fost un umar de ajutor.

Pied de page des forums

Propulsé par FluxBB