Répondre

Veuillez composer votre message et l'envoyer
Options
Si vous êtes un être humain ne changez pas le contenu de ces deux champs.

Retour

Résumé de la discussion (messages les plus récents en premier)

AdrienneFi
13-12-2022 17:08

alopexy femei Sereni Capelli


Pierderea tineretii interioare.



Voi scrie mai jos momentul care mie mi-a schimbat viata, deoarece am realizat ca indiferent de varsta, viata ti se poate schimba constant. Sper sa puteti sa va relatati la mine si va redau si voua increderea pe care o meritati.


In urma cu un an, eram o persoana simpla, cu o viata normala, cu un job bun. Nu am simtit nici o problema sau greutati privind comunicarea sau stilul meu de viata.
Simteam cum toate persoanele, cunoscute sau necunoscute cu care ma intalneam si discutam, nu mai imi acordau aceeasi incredere si nu ma tratau cu la fel de mult extaz, deoarece eram “in varsta”.
Incepusem si eu sa nu mai imi acord atata incredere, chiar daca aveam aceleasi cunostiinte, abilitatii si principii ca de obicei, parca le pierdusem peste noapte. Societatea te face sa crezi ca atunci cand apar primele semne ale inaintarii in varsta, esti o persoana cu o anumita “dezabilitate” si tot ce stiai pana ieri, acum nu mai are aceeasi valoare.
Totul pana am facut schimbarea care mi-a facut chiar si familia sa scape exclamatii pozitive cand m-au vazut din nou. Incepusem din nou sa ma simt pe “val”, iar schimbarea a fost observata de toti cei din jur. Trebuie sa recunosc ca aceasta decizie, a fost printre cele mai imprimante asupra cursului vietii mele.

Am inceput sa intreb in jur, sa caut, sa ma documentez “Cum as putea sa imi recapat calitatea parului?”, am primit de la cele mai banale sfaturi, la cele mai bizare.. incepusem sa imi pierd speranta. Deja ma acomodam cu ideea ca asa va fi viata mea de acum, pana cand am primit recomandare spre un brand www.serenicapelli.ro “Sereni Capelli”, am zis ca nu am ce sa pierd, asa ca balsam pentru cresterea parului o ultima data, am oferit o sansa acestui produs. Desigur, nu vreau sa ofensez alte “leacuri”, deoarece nu fac promovare platita, insa acest produs chiar mi-a schimbat perceptia asupra universului cosmetic.


Desigur, fiind o firma atat de mare, cu reclame peste tot si oferind atatea informatii si mii de recenzii pozitive, asa m-am convins sa le incerc. Comparativ cu alte produse de la care nici nu prea iti dai seama daca e pentru par sau picioare:) Nu vreau sa judec in mod direct alte companii, dar stiu ca vreau sa imi ajut cititorii, pentru ca si eu am fost in aceeasi situatie.


Imediat cum le-am primit, am inceput sa le folosesc. Le-am tot folosit timp de 2 saptamani, cand am realizat ca, parca peste noapte, matreata a disparut complet. Insfarsit puteam sa imi trec din nou mana prin par si sa nu ma tem ca se va produce o “avalansa”, insa odata cu rezolvarea acestei problema majore din viata mea, am realizat ca aceste produse de la Sereni Capelli, mi-au adus si multe alte beneficii.

Dupa utilizarea produselor pe o perioada de cateva saptamani, am realizat ca parul meu arata chiar mult mai bine decat inainte, acum aveam parul mult mai des, cu un luciu parca din reclame si de asemenea, dermatita de care credeam ca nu exista scapare, s-a redus. Nu am mai experimentat caderea parului, nu mai imi faceam griji ca o sa imi pierd parul la dus, chiar daca credeam ca este un fenomen normal sa cada cateva sute de fire de par pe luna, acum cu greu daca am mai pierdut 10 fire.

Dupa realizarea tuturor bonusurilor, de care nici nu ma gandeam ca am nevoie, m-am gandit de ce nu am folosit acceste produse de mai mult timp, sa am aceasta incredere pe care o am acum, de mult mai mult timp.
Nu a mai fost nevoie sa aplic cate 10 produse, sa imi incarc parul si sa imi distrug scalpul, am putut sa ma rezum doar la aceste produse de la Sereni Capelli.


Dupa aceste saptamani, mi-am recapatat viata inapoi, am avut succes in toate domeniile, toata lumea care ma vedea observa ca ceva este drastic schimbat la mine. Toata lumea mi-a spus ca parca am intinerit si parul arata mai bine decat in tinerete. Toate aceste lucruri mi-au oferit incredere in mine si mai multe beneficii decat credeam.

Imi doresc prin aceasta relatare sa redau speranta si increderea celor care se afla sau se vor afla in aceeasi situatie ca si mine. Mereu se simte bine sa te poti relata la cineva si sa nu te simti singur. Nu uitati ca si cele mai mici schimbari pot aduce plusuri uriase. Nu renuntati la tineretea voastra:)

Pied de page des forums

Propulsé par FluxBB