Répondre

Veuillez composer votre message et l'envoyer
Options
Si vous êtes un être humain ne changez pas le contenu de ces deux champs.

Retour

Résumé de la discussion (messages les plus récents en premier)

AdrienneFi
13-12-2022 12:55

regivero tratament pentru par Sereni Capelli


Pierderea tineretii interioare.



Imi doresc sa impartasesc o intamplare, care surprinzator, mi-a schimbat toate aspectele vietii. Scopul acestui articol este retete pentru cresterea parului a reda speranta si incredere celor ce trec sau vor trece prin lucruri similare.


Totul a inceput cand batranetea mi-a cuprins fizicul si indepartat oamenii:) Incepusem deja sa primesc atitudinea de “A imbatranit.. lasa”, “Nu-i da importanta.. nu vezi ca a imbatranit?”.
Nu vreau sa ma intelegi intr-un alt mod, nu am nicio problema cu imbatranirea, insa lumea asuma ca nu mai pot sa traiesc acelasi stil de viata si ca nu mai am aceleasi cunostiinte, doar pentru ca am imbatranit. Cum era posibil sa mi se intample asa ceva
?!
Deja totul se ducea doar in jos, dar nu aveam sufletul pregatit sa renunte in permanenta la spiritul meu vesel si plin de viata, asa ca am facut schimbarea prin care am dat “peste nas” tuturor cu batranetea. Aceasta schimbare m-a facut sa imi imbunatatesc toate domeniile vietii.

Totul a inceput prin starea mea generala de nemultumire, nemultumire cand ma uit in oglinda, nemultumire cand vorbesc cu oamenii, nemultumire de toate felurile. Am stat si am reflectat “Care este problema?”, de ce toata lumea se schimbase atat de ult fata de mine de un timp. Atunci am realizat, am parul alb! Am imbatranit, oamenii nu mai imi acorda la fel de multa importanta si incredere, din cauza ca fizic am imbbatranit.


Mi-am inceput cautarile prin diferite bloguri despre “leacuri babesti” si alte minunatii. Nimic nu mi-a acordat incredere si atractie.
Nu imi doresc sa intru in detaliu si sa judec anumite produse sau solutii, insa nimic din ce am gasit nu consider ca mi-ar aduce vreun beneficiu, poate doar sa fie nefavorabil sau daunator.
In cautarile mele, atentia mi s-a oprit asupra unor produse de la Sereni Capelli www.serenicapelli.ro pe care le-am mai vazut anterior la TV sau pe diferite site-uri. Si nu as scrie in continuare despre ei, daca nu mi-ar fi schimbat perceptia asupra remediilor parului alb si nu mi-ar fi imbunatatit viata.
Eu am ales sa cumpar direct de la producator de pe www.serenicapelli.ro, insa fiind un brand atat de mare, puteti cumara de la numeroasele firme ce vand aceste produse.

Am dedicat ore in sir in informarea despre acest brand, iar din toate informatiile si sutele de recenzii pozitive, am inteles faptul ca acesta este produsul perfect pentru mine. Nu contine absolut nimic ce mi-ar putea face mai mult rau decat bine, este un brand italienesc, iar eu am ales sa il cumpar direct de la producator de pe www.serenicapelli.ro, insa fiindca, cum am spus, nu primesc niciun beneficiu “promovand”, puteti cumpara si de la celelalte firme care vand aceste produse, chiar si in afara lumii.
Fiind un brand atat de mare, este recunoscut global si vandut peste totul in jurul lumii.


Nu am mai observat nici macar urma de par alb, parca s-a evaporta peste noapte. Nu mi-a mai crescut niciun fir nou de par alb sau gri, parca crestea deja vopsit.
Parul meu s-a reintors in timp, de cand aveam 20 de ani. Acum este din nou colorat intens si cuprins de luciul tineretii:)

Niciodata nu m-am stresat si nu prea am realizat cat de mult par imi cadea, nici nu mi-am dat seama ca aveam zone lipse de par. Insa dupa folosirea constanta a produselor, parul meu s-a indesit si era mult mai puternic, abia daca mai imi cadeau 5 fire pe luna.

Matreata deja facea parte din aspectul parului meu, chiar daca am incercat nenumarate produse de spalare anti matreata, nimic nu parea sa ma scape. Insa acum nu mai este nici macar urma de matreata, nu mai este nevoie sa ma stresez ca voi mai avea parte de matreata in par sau pe mine atunci cand vorbesc cu cineva.

Desigur, toate aceste beneficii si imbunatatiri pe care le-am enumerat, sunt doar “bonusuri” pe langa rezolvarea problemei mele principale.


Dupa un interval scurt in care am folosit produsele de la Sereni Capelli zinic, am inceput sa fiu din nou in centrul atentieI. Eram din nou persoana preferata de toti in toate situatiile.
Nu ma mai simteam ca o a 3 a optiune, iar toata lumea imi aprecia si punea intreabri referitoare la schimbarea efectuata.
Sper ca am reusit sa ofer sprijin si incredere celor ce se afla intr-o situatie in care s-au pierdut pe sine si din care nu mai vad o rezolvare.
Incercati sa va simtiti cat mai bine in pielea proprie, deoarece voi sunteti cei care traiesti in fiecare secunda alaturi de voi, iar daca voi nu sunteti multumiti cu voi, veti atrage acelasi tip de energie.

Pied de page des forums

Propulsé par FluxBB