Répondre

Veuillez composer votre message et l'envoyer
Options
Si vous êtes un être humain ne changez pas le contenu de ces deux champs.

Retour

Résumé de la discussion (messages les plus récents en premier)

AdrienneFi
13-12-2022 06:20

mascarea firelor albe Sereni Capelli


ma ocoleau femeile, iar acum toate vor cum mine?!



Niciodata nu m-am gandit ca o intamplare “minora” imi va schimba viata intr-un mod atat de drastic. Tinta mea prin acest articol este de a reda increderea celor care intampina aceasta problema, deoarece este o problema mai comuna si mai normala decat credeam.


Mereu am fost o persoana comunicativa, deschisa si apropiata de cei din jur. Mereu am fost sufletul petrecerii, si persoana care a adus macar un zambet pe zi pe fata celor din jur. Insa, dintr-un punct am observat ca cei cu care discutam nu mai erau atat de confortabili, toata lumea incepuse sa fie distanta si simteam ca ceva este in neinregula cu mine.

Initial nu am observat aceasta schimbare, insa deja incepuse sa ma afecteze in mod direct, oamenii pareau ca se uita la mine cu un sentiment mai mult de dezgust decat de entuziasm, cum era de obicei. Mereu cautau o scuza pentru a incheia conversatia cat mai rapid.

Am inceput sa imi schimb starea de spirit, nu ma mai simteam in pielea mea, incepusem sa evit convorbirile cu colegii si cu celelalte persoane. Insa am realizat ca nu pot sa continui asa, nu asta este persoana mea, asa ca am ales sa inteleg care este problema si sa incerc sa schimb acest lucru.

Am inceput prin a intreba persoanele apropiate “Ce este in neinregula cu mine?”. Atunci am auzit raspunsul de la care mi-am schimbat viata “Ai foarte multa matreata”, niciodata nu am luat in seama, nu am realizat ca mereu cand aveam o discutie cu cineva, cadea matreata peste tot. Parul meu arata ingrozitor, neingrijit si uleios.


Am inceput sa ma documentez in a alege cea mai buna optiune pentru recapatarea parului meu de culoare naturala si sa imi recapat luciul tineretii.
Am intrebat in jur, insa tot ce am primit au fost “Nu se poate”, “Imbratiseaza inaintarea in varsta!” sau leacuri babesti. Nu vreau sa condamn persoanele care merg pe aceasta premisa, asa ca voi trece rapid peste aceste aspecte.
In cautarile mele, mi-au atras atentia niste produse de la Sereni Capelli. www.serenicapelli.ro


M-am convins, dupa nenumarate informatii si recenzii pozitive despre aceste produse, sa il incerc. Aceasta era ultima mea speranta, asa ca am comandat instant, direct de la importator de pe www.serenicapelli.ro. Insa am observat ca puteti comanda si cumpara de oriunde, chiar si din afara tarii.


Nu am mai observat nici macar urma de par alb, parca s-a evaporta peste noapte. Nu mi-a mai crescut niciun fir nou de par alb sau gri, parca crestea deja vopsit.
Parul meu s-a reintors in timp, de cand aveam 20 de ani. Acum este din nou colorat intens si cuprins de luciul tineretii:)

Niciodata nu m-am stresat si nu prea am realizat cat de mult par imi cadea, nici nu mi-am dat seama ca aveam zone lipse de par. Insa dupa folosirea constanta a produselor, parul meu s-a indesit si era mult mai puternic, abia daca mai imi cadeau 5 fire pe luna.

Matreata deja facea parte din aspectul parului meu, chiar daca am incercat nenumarate produse de spalare anti matreata, nimic nu parea sa ma scape. Insa acum nu mai este nici macar urma de matreata, nu mai este nevoie sa ma stresez ca voi mai avea parte de matreata in par sau pe mine atunci cand vorbesc cu cineva.

Desigur, toate aceste beneficii si imbunatatiri pe care le-am enumerat, sunt doar “bonusuri” pe langa rezolvarea problemei mele principale.


Dupa un interval scurt in care am folosit produsele de la Sereni Capelli zinic, am inceput sa fiu din nou in centrul atentieI. Eram din nou persoana preferata de toti in toate situatiile.
Nu ma mai simteam ca o a 3 a optiune, iar toata lumea imi aprecia si punea intreabri referitoare la schimbarea efectuata.
Sper ca am reusit sa ofer sprijin si incredere celor ce se afla intr-o situatie in care s-au pierdut pe sine si din care nu mai vad o rezolvare.
Incercati sa va simtiti cat mai bine in pielea proprie, deoarece voi sunteti cei care traiesti in fiecare secunda alaturi de voi, iar daca voi nu sunteti multumiti cu voi, veti atrage acelasi tip de energie.

Here is my blog post fiole aminexil

Pied de page des forums

Propulsé par FluxBB